Ретро-шик со вкус на малина

23 Мај
Денешните предлози се извлечени од постара колекција на Gucci, од 2007 година, каде што доминираат розовите и виолетови нијанси, комбинирани со кафена и темнозелена боја. Фустаните , шорцевите , блузата и чевлите се во духот на 70-тите години, кои се актуелни оваа сезона.
Досегашните модни идеи  побарајте ги на Топ-стил .

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: