Скарлет последен пат за Манго

11 Мај


Холивудската актерка Скарлет Јохансон ја сними последната реклама за шпанскиот бренд за секојдневна облека “Манго”. Промотивните материјали ги направи со фотографот Марио Соренти во Беверли Хилс. Јохансон беше заштитнио лице на колекциите на “Манго” неколку сезони по ред. Модните медиуми шпекулираат дека на нејзино место ќе дојде британскиот топ-модел Кејт Мос.
Скарлет и понатаму ќе ги застапува производите на модниот гигант “Диор”.Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: