Фотки од Skopje Street Style во печат

21 Апр

Фотографии од Skopje Street Style, снимени на ревијата на Росица Мршиќ на 15 април во Скопје , изглегоа во новиот број на 1Е.

 

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: