Модни инспирации за денешниот изглед

16 ФевТри модни идеи од новата колекција на Chris Benz кои може да ја инспирираат вашата денешна комбинација. Повеќе предлози можете да погледнете на Топ-стил .

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: