Стил на денот

27 Јан


Освежете го овој зимски ден со колоритна  облека. Можете да искомбинирате неколку бои од спектарот на виножитото, но и да направите идеален спој на јаки тонови со основа во бела или крем боја. Шарените туники или плетени фустани можете да ги носите со еднобојни хулахопки или со чорапи до над колена, што се хит оваа зима.
Досегашни модни предлози можете да ги погледнете на Топ-стил

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: