Ѕвезди на новогодишната ноќ

31 Дек
Бисери, циркони, мониста, венчиња, панделки и ѕвезди во коса се најубавите новогодишни украси што ќе го збогатат вашиот изглед и празничен имиџ. Доколку немате идеја што да облечете во највеселата ноќ, не мора да фрлите цело богатство за нов изглед. Едноставно со помош на малку имагинација украсете ги вашите шапки, косата или облеката со детали…тие ќе ви дадат сосема нов лук. Сезонава “дозволени” се светкави блузи, фустани и впечатливи модни детали…забавувајте се!


Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: