Skopje Jazz Festival 2009 -идеи за дотерување (ден 1)

22 Окт

Вечерва со концертот на македонско-италијанскиот проект SKOPJE CONNECTION ( Џијан Емин , Георги Шарески и Лука Аквино) во 20.30 часот во Дом на АРМ почнува 28. издание на Skopje Jazz Festival . Доколку се двоумите што да облечете на првата вечер еве неколку модни идеи .




Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: