{Моден предлог на денот бр.2}

21 Окт

Црни тесни панталони во комбинација со сива блуза со балон ракави и кусо капутче, надополнети со црна шапка, се одлична топла варијанта за овој студен и магловит ден во Скопје. Моделот на Burberry е спортско-елегантен. Во исто време е модерен и практичен бидејќи ќе изгледате отмено, а ќе ви биде удобно.

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: