{Моден предлог на денот бр.1}

20 Окт

За денеска идеална е комбинацијата на Марни. Бело фустанче со цветни детали искомбиниран со црно-бели ракавици, црни хулахопки, кафен колан. Сиво капутче со црно крзно. Ова е топло и елегантно издание. Посебен шарм дава жолтиот детал на фустанот, што ја освежува комбинацијата.

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: