МОДЕН ДИКТАТ ПОКРАЈ ПИСТИТЕ

12 Окт
Мила Јовович на ревија на Дона Каран
(Модна недела во Њујорк ; сезона пролет/лето 2010)

Рошин Марфи на ревија на Вивиен
(Модна недела во Лондон; сезона пролет/лето 2010)

Лив Тајлер, Ема Вотсон и Гвинет Палтроу на ревија на Брбери
(Модна недела во Лондон; сезона пролет/лето 2010)

Лили Ален настапи на ревијата на Шанел
(Модна недела во Париз; сезона пролет/лето 2010)

Kејт Мос на ревија на Миу Миу
(Модна недела во Париз; сезона пролет/лето 2010)


Даша Цукова и Принцезата Шарлот од Монако на ревија на Стела Макартни
(Модна недела во Париз; сезона пролет/лето 2010)

Фрида Пинто на ревија на Луј Витон
(Модна недела во Париз; сезона пролет/лето 2010)

Ријана на ревија на Кристијан Диор
(Модна недела во Париз; сезона пролет/лето 2010)
Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: